Obchod - Alphatech

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Vrácení peněz
Pokud je kupní smlouva uzavřena pomocí prostředků komunikace na dálku (v internetovém obchodě), má spotřebitel v souladu s § 1829 odst. 1 občanského zákoníku (platný od 1.1.2014 - NOZ) právo bez udání důvodu odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží (v případě, že předmětem kupní smlouvy je několik druhů zboží nebo dodání několika částí, běží tato lhůta ode dne převzetí poslední dodávky zboží). Odstoupení od kupní smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v přechozí větě.

Pokud zjistíte bezprostředně po obdržení zboží z našeho e-shopu, že Vám nevyhovuje, máte možnost jej bez udání důvodu vrátit. V souladu s ustanovením občanského zákoníku Vám budou peníze vráceny zpět, a to bankovním převodem, nebo složenkou nejpozději do 14-ti dnů ode dne vrácení zboží.
Podmínky pro vrácení peněz

  • Zákazník musí zásilku odeslat do 14 dní po obdržení zboží.

  • Ve zvláštních případech může být cena vráceného zboží snížena o náhradu nákladů spojených s vrácením zboží v případě odstoupení spotřebitele od smlouvy.

  • Zboží musí být zasláno pouze běžnou balíkovou poštou, zásilky dobírkou nebudou přijaty.Záruka
Dle § 2165 NOZ je kupující oprávněn uplatnit právo z vady, která se vyskytne u spotřebního zboží v době 24 měsíců od převzetí.

Poslední změna: 8.1.2024
JR2011-2018
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky