O nás - Alphatech

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

O nás

Společnost Alphatech spol. s r.o.
byla založena 27. října 1999 v Praze. Předmětem činnosti je vlastní vývoj, výroba a následná distribuce telekomunikačních výrobků. Společnost se specializuje na GSM aplikace jako jsou GSM brány , GSM modemy a GSM lokátory. Kromě GSM aplikací nabízí také komplexní řešení pro malé a střední firmy v oblasti pobočkových ústředen, a to jak ISDN tak analogových,  včetně periferních jednotek jako jsou dveřní
komunikátory, ISDN či analogové telefony s funkcí CLIP (zobrazení čísla volajícího).
V posledních letech se společnost soustředila na VoIP telefonii, kde nosné produkty jsou SIP dveřní komunikátory a SIP GSM brány.
Další nezanedbatelnou oblastí jsou výtahové komunikátory pro tísňová volání z kabiny výtahu a příslušenství s tím spojené.
Sídlo firmy je v Praze, obchodní zastoupení v Ostravě. Snažíme se vyjít vstříct požadavkům širokého spektra zákazníků. Jako systémový integrátor GSM modulů Siemens pronikla  naše firma i mimo území České republiky.V současné době exportujeme do 20 států v Evropě, a to jak do zemí bývalého východního bloku tak do vyspělých západních velmocí jako je Německo, Velká Británie, Španělsko, Francie a Řecko.
V posledních letech se pole působnosti rozšířilo i na Afriku, Nový Zéland, Austrálii a Jižní i Severní Ameriku.

Alphatech spol. s r.o.
Jeremenkova 88/763
Praha 4
140 00

IČO: 26124025
DIČ: CZ26124025

v obchodním rejstříku vedená Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 72231

Tel.      +420 244 461 016
Email:  info@alphatech.cz

Poslední změna: 8.1.2024
JR2011-2018
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky