Centrum kódů GPL - Alphatech

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Centrum kódů GPL

Kontakty > Centrum kódů GPL
Některé Produkty společnosti Alphatech zčásti obsahují programový kód vyvinutý třetími stranami, včetně kódu podléhajícího licenci GNU General Public Licence („GPL“) verze 1 / verze 2 / verze 2.1 nebo licenci GNU Lesser General Public License („LGPL“). Příslušný software můžete používat v souladu s
podmínkami licence GPL.
Pro účely dodržení podmínek licence GPL nabízí společnost Alphatech na vyžádání přístupového hesla emailem možnost stažení zdrojového kódu softwaru podléhajícího licenci GPL. Další informace jsou uvedeny u příslušných produktů nebo softwaru. Prostřednictvím tohoto Centra kódu GPL nabízí společnost Alphatech seznam výrobků, kde je použit zdrojový kód softwaru, který podléhá licenci GPL.
Příslušné programy jsou šířeny BEZ JAKÉKOLI ZÁRUKY, dokonce i bez mlčky předpokládané záruky OBCHODOVATELNOSTI a VHODNOSTI KE KONKRÉTNÍMU ÚČELU. Další podrobnosti najdete v příslušné licenci GNU General Public License.
Příslušné podmínky licence GPL jsou k nahlédnutí  zde.
Žádosti o heslo pro stažení zdrojového kódu podléhajícího licenci GNU posílejte na tento email: info@alphatech.cz
Pokud se domníváte, že společnost Alphatech by měla nabízet další zdrojový kód podléhající GPL, kontaktujte nás na adrese info@alphatech.cz.

Poslední změna: 8.1.2024
JR2011-2018
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky